گروه سنگ ایمان یک تولیدکننده و صادرکننده در زمینه سنگ تزیینی ساختمان میباشد.برای نزدیک به چهل سال این مجموعه با استفاده از تکنولوژی روز و نیروی انسانی توانمند به ارائه محصولات با کیفیت  پرداخته است.

گروه سنگ ایمان در سال 1358 به معدن کاری، اکتشاف و استخراج از معادن سنگ روی آورد و در سال 1369 اولین کارخانه سنگبری خود را افتتاح نمود. این مجموعه هم اکنون با در اختیار داشتن 11 معدن (تراورتن طرق، تراورتن شاهوری آبگرم،تراورتن دهشیر، تراورتن شکلاتی کاشان، تراورتن تکاب، مرمریت گلدن گلکسی، مرمریت گلدن بلک، مرمریت چشمه سفید، مرمریت قروه، مرمریت هستیجان و کریستال لایبید) و 6 کارخانه فرآوری ، به صورت اسلب و تایل، توانایی ارائه سنگ تراورتن و مرمریت را دارا می باشد. چشم انداز گروه سنگ ایمان تبدیل شدن به برندی شناخته شده و معتبر در بازار جهانی سنگ می باشد.
چشم انداز گروه ایمان تبدیل شدن به برندی شناخته شده و معتبر در بازار جهانی سنگ می باشد.از جمله کشور هایی که محصولات گروه سنگ ایمان به آنها صادر شده است میتوان قطر، عراق ، گرجستان، چین و هند را نام برد. هدف ما تشخیص نیازهای بازار و ارائه بهترین محصولات برای هر مخاطب و مصرف کننده است. ما از طریق سرمایه گذاری در آخرین تکنولوژی و استفاده از ابزارهای کنترل کیفی و نظارت مستمر و تعهد قوی نسبت به کارکنان، مشتریان و محیط زیست به تولید محصول برتر برای پروژه های تجاری و مسکونی  ادامه خواهیم داد.