صفحه اصلی    مزایده و مناقصه     کارخانجات    معادن    درباره ما    تماس با ما

 

 

    1
    Apr

    کارخانجات این مجتمع عبارتند از سنگبری ایمان1 ،ایمان 2 و سنگبری تخت جمشید.

    سنگبري ايمان واقع در قطب صنعتي صدريه محلات داراي قدمت بيش از 25 سال ميباشد كه از اولين سنگبري هاي اين منطقه ميشود نام برد كه در زمينه فرآوري انواع سنگ تزئيني ساختماني تروارتن حاجي آباد،طرق و فیروز کوه با مساحتي حدود 5000 متر و توليد سالانه 36هزار متر مربع مشغول فعاليت ميباشد.

    سنگبری ایمان 2 با مساحتی حدود 15000 متر مربع و دارای خط تولید پیشرفته و با کادری مجرب یک قطب قدرتمند منطقه در امر تولید سنگهای ساختمانی به حساب میاید .از محصولات این کارخانه میتوان سنگهای : تروارتن بی موج و موجدار حاجی اباد ، تروارتن بی موج و موجدار طرق ، تروارتن بی موج و موجدار کاشان، تروارتن بی موج و موجدار سیلور و مرمریت چشمه سفید نام برد.

    مجتمع معادن و كارخانه جات ايمان داراي سنگبري ديگري در قطب صنعتي صدريه به نام تخت جمشيد نيم ور بوده كه اين سنگبري با مساحت 5000 متر مربع و توليد سالانه 36هزار متر مربع در زمينه فرآوري انواع سنگ تروارتن معدن حاجي آباد اين مجتمع مشغول فعاليت است.

    از فعالیتهای اخیر مجتمع معادن و کارخانجات ایمان احداث بنای سوله جدید در سنگبری ایمان 2 برای خط برش اسلب که به زودی راه اندازی و مشغول به فعالیت میشود نام برد.

     

    طراحی وب سایت

    آنچه در این وب سایت نگاه میکنید هنر دست برنامه نویسان این مجتمع صنعتی میباشد که بر خلاف نظر اکثریت افراد که صنعت را از هنر دور میدانند ما ثابت کرده ایم هنر و صنعت را میتوان با هم آمیخته کرد و هنر جدیدی به نام خلاقیت ذهنی را به وجود آورد.

     

    در صورت علاقه به همکاری با گروه طراحان وب سایت این مجتمع با شماره یا ایمیل زیر تماس حاصل فرمایید:

     

    09121878010 مهدی نصیری

     

    info@imanstone.com

    وب سایتهای مفید

     

     سایت خبری پارسیک سایت خبری هزار سایت آسان دانلود مترجم گوگل پرشین گیگ ورزش 3 

     

    © تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مجتمع معادن و کارخانجات ایمان میباشد و هرگونه کپی برداری غیر شرعی میباشد.